Dnes je pondelok 2. októbera 2023, meniny má Levoslav a zajtra Stela  pošlite kvety.

Boh chodí po svete vždy inkognito

Kniha autora medzinárodného bestselleru „Muž, ktorý chcel byť šťastný“ je pútavým a inšpiratívnym príbehom, ktorý otvára cestu k najhlbším úvahám o nás samotných. Ako prekonať svoje zábrany, strach a naučené chovanie a vybočiť z nalinkovanej cesty svojho života, keď nám neprináša uspokojenie? Ako sa vymaniť zo stereotypov, ktoré obmedzujú náš život? ako poznať samého seba?

Prestavte si, že ste úplne na dne, chcete skoncovať so životom, a v poslednom okamihu sa objaví neznámy muž, ktorý vám zachráni život. Vy sa mu na oplátku zaviažete, že urobíte všetko, čo vám povie, a splníte všetky príkazy a úlohy, ktoré vám uloží. Nemáte na výber, na dohodu pristúpite a ocitnete sa v neuveriteľnej situácií, nad ktorou nemáte žiadnu kontrolu. Zo dňa na deň prestanete byť pánom svojho života. Váš život je ale zrazu viac zaujímavý ako predtým. Začínate si klásť otázky, ktoré ste si doposiaľ nekládli. Prostredníctvom skúšok, ktoré podstupujete, začínate objavovať samého seba…

Postupne sa vás však zmocnia pochyby. Čo má ten muž, ktorý sa vám priplietol do života, vlastne v úmysle? Kým naozaj je? A kto sú tie záhadné postavy z jeho okolia? Na povrch vypláva čím ďalej viac podozrivých okolností a váš nekľud sa stupňuje.

Autor: Laurent Gounelle